KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13723380
nr 1372 3380
Tony Strandberg Laroy. Dandy. Signerad, daterad -76. Olja på duk, 110x95 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:15:46
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr